Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły po raz kolejnyz sukcesami zakończyli XIX Turniej Wiedzy Przyrodniczej, którego organizatorem była Liga Ochrony Przyrody Okręg Skierniewice. W dn. 22.05.2026 r. na trenie Nadleśnictwa Skierniewice odbył się finał turnieju. Wiktor Soboń (kl 8c) i Zosia Wieteska (kl. 6d) zostali Laureatami, zaś Barbara Wacławek (kl.7c) Finalistką tegorocznego konkursu. Do konkursu uczniów przygotowywała pani Agata Kapuścińska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!