46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Skierniewicach zdobyli Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w Koszykówce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finale wystąpiło sześć najlepszych zespołów wyłonionych w drodze eliminacji miejskich, powiatowych oraz półfinałowych. Skierniewiczanie pokonali Szkołę Gortata Łódź 42:19, SP 14 Tomaszów Maz. 48:20 a w finale SP 4 Sieradz 54:15. MVP Turnieju finałowego został Piotr Pawłowski. Skład drużyny: Barańczyk Tomasz, Bieliński Kamil, Golenia Eryk, Pawłowski Piotr, Patan Kamil, Popek Tomasz, Przyżycki Dawid, Maciesiak Maciej, Maciesiak Mikołaj, Chmilewski Mateusz, Rutkowski Jakub, Michalak Jan. Szkoda, że kontuzja wyeliminowała z gry w finałach Antka Sadowniczyka, który w eliminacjach był filarem zespołu. Wychowawcą klasy koszykarskiej tworzącą podstawę ekipy jest p. Aneta Smyła. Trenerami zespołu są Radosław Korycki i Krzysztof Wiercioch.

Skip to content