46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Z ogromną radością informujemy, że w 18. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Kwiaty w szarości” –   Rawicz 2023 –  Nagrodę Dyrektora do spraw medycznych Szpitala Powiatowego w Rawiczu zdobyła  Anna Piorun z klasy 6c, którą do konkursu przygotował nauczyciel plastyki Paweł Legięcki.

Jury w składzie:

Przewodniczący – dr hab. prof. uczelni Jacek Jarczewski, Prodziekan, Wydział Malarstwa, Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

Członkowie:

Marcin Kochowicz – dyrektor Miejskiego Biura Wystaw Artystycznych w Lesznie Sylwia Erbert-Hoja – artystka plastyczka, pracowniczka Miejskiego Biura Wystaw Artystycznych w Lesznie Tomasz Bzdęga – artysta plastyk, instruktor Domu Kultury w Rawiczu, Sylwia Henkulak-Matysiak – artystka plastyczka, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Sierakowie miało bardzo trudny wybór, bo na konkurs napłynęło 6355 prac o wysokim poziomie artystycznym. Nadesłane prace wykonano w rozmaitych technikach plastycznych: rysunkowych, malarskich, graficznych, fotograficznych.

Gratulujemy !

Skip to content