46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

6 czerwca 2024 r. dziewczynki z klas VI wzięły udział w programie profilaktycznym „Między nami kobietkami”. Spotkanie przeprowadziła przedstawicielka firmy Procter and Gamble. Tematem prelekcji były problemy okresu dojrzewania, pierwsze tajniki dorosłości i praktyczne wskazówki, jak sobie radzić w trudnych dla kobiet sytuacjach.
Program „Między nami kobietkami” stworzono przy współpracy recenzentów Ministerstwa Edukacji Narodowej, ginekologów i psychologów. Został wpisany na listę środków dydaktycznych, zalecanych przez MEN do użytku szkolnego.
Uczestniczki spotkania otrzymały specjalne zestawy edukacyjne: książeczki, informujące o zmianach
w ich organizmie w okresie dojrzewania, oraz pakiety próbek produktów sanitarnych.

Skip to content