46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Świetliczaki z naszej szkoły zostali zaproszeni do włączenia się do akcji integrującej dzieci spędzające czas w świetlicach we wszystkich szkołach podstawowych w Skierniewicach. Inicjatorem tej akcji jest Świetlica i jej „obywatele” ze Szkoły Podstawowej nr 7. A zaprosił nas Słoń Staś, maskotka wykonana z kolorowego filcu. Staś chce wiedzieć, jak spędzamy czas w świetlicy, jakie mamy pasje i talenty, co sprawia nam radość i satysfakcję.
Odpowiemy na to zaproszenie. Opiszemy, jak wygląda nasz świetlicowy świat, wkleimy do albumu zdjęcia naszych Świetliczaków, następnie przekażemy pudełko, w którym mieszka Staś, do Szkoły Podstawowej nr 9, aby kolejna Świetlicowa Gromada mogła poznać nas i kolegów z Siódemki.
Cała akcja zakończy się dopiero w czerwcu 2023 r.
A może wtedy zobaczymy się wszyscy twarzą w twarz?

Skip to content