46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 22.11.2023 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Let’s meet in the United Kingdom”. Patronat nad konkursem sprawował Prezydent Miasta Skierniewice – Pan Krzysztof Jażdżyk. Uczniowie z sześciu skierniewickich szkół mieli okazję wykazać się wiedzą na temat kultury krajów anglojęzycznych w czterech różnych konkurencjach: teście wielokrotnego wyboru, zaznaczaniem miejsc na mapie, rozpoznawaniem obiektów ukazanych na fotografiach oraz grze dydaktycznej.
Jury po podsumowaniu wyników przyznało następująco:
1. miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie
2. miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Marii Grzegorzewskiej
3. miejsce – uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Skierniewicach
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom

Skip to content