46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Boże Narodzenie słowem malowane ” za wprowadzenie nas 17 grudnia w cudowny, świąteczny nastrój. Uczniowie klas I-III zaprezentowali bardzo trudne i długie wiersze. A ponieważ recytowali je w kunsztowny sposób, postawili przed komisją oceniającą bardzo trudne zadanie. Podczas gdy jury obradowało uczniowie brali udział w warsztatach plastycznych, podczas których stworzyli świąteczne reniferki. Okazuje się, że w naszym mieście mamy wszechstronnie uzdolnione młode pokolenie- recytują długie wiersze, wycinają, sklejają, rysują.

Jury wyłoniło z każdego pionu klas zwycięzcę oraz osobę wyróżnioną. Stąd mamy trzech zwycięzców , którymi są: Aleksandra Kędzierska, Nika Plucińska i Igor Zasada oraz trzy osoby wyróżnione:  Aleksandra Radek, Michalina Gałka i Magdalena Grześkowiak. Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za wspólnie spędzony przedświąteczny czas.

Skip to content