46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu rocznicy 563-lecia nadania Praw Miejskich na Pływalni Miejskiej Nawa został zorganizowany Międzyszkolny Puchar Sprintu w Pływaniu. Nasi uczniowie dzielnie walczyli w rywalizacji sportowej przeciwko kolegom z innych szkół. Pomimo nieobecności żadnego ucznia oraz uczennicy z klas siódmych oraz ósmych pozostała grupa zaprezentowała się znakomicie zajmując następujące miejsc na podium: Sztafeta złożona ze wszystkich uczestników 2 miejsce, Pola Matulska 3 miejsce stylem grzbietowym, Ksawery Klasztorny 3 miejsce stylem grzbietowym oraz 2 stylem dowolnym Bartosz Koprowski 1 miejsce stylem dowolnym oraz 2 stylem grzbietowym, Lena Lasota 3 miejsce stylem dowolnym oraz 2 stylem grzbietowym, Kamila Sałuda dwukrotnie drugie miejsce stylem dowolnym oraz grzbietowym, Wojciech Ambroziak 3 miejsce stylem grzbietowym, Nela Kania trzykrotnie 2 miejsca stylem dowolnym , klasycznym i grzbietowym, Mikołaj Broniarek dwa 2 miejsca stylem dowolnym i grzbietowym oraz 3 stylem klasycznym, Bartłomiej Karwat trzykrotnie 1 miejsca stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym, Natalia Chudzio miejsce 3 stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym , oraz Krzysztof Świderski 3 miejsce stylami dowolnym, klasycznym , grzbietowym i motylkowym.
Serdecznie gratulujemy!!!

Skip to content