46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

15. maja 2023r odbył się w naszej szkole Miejski Konkurs z języka angielskiego „Master of English”. W zmaganiach oprócz reprezentantów „Czwórki” udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. T. Kościuszki , Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II , Szkoły Podstawowej nr 7 im. K. Makuszyńskiego, Szkoły Podstawowej nr 9 im. M. Grzegorzewskiej, Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Źródła” oraz Zespołu Szkół im. Ks. S. Konarskiego w Skierniewicach. Uczestnicy wykazali się bardzo dużą wiedzą. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom naszego konkursu oraz nauczycielom przygotowującym uczniów!
Zwycięzcy to:
I miejsce: Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Źródła” w Skierniewicach
II miejsce: Uczniowie z Zespołu Szkół im. Księdza Stanisława Konarskiego w Skierniewicach
III miejsce: Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. T. Kościuszki w Skierniewicach

Skip to content