46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Mikołajki to wyczekiwany czas prezentów i spotkania ze Świętym Mikołajem szczególnie przez najmłodszych. 6 grudnia w naszej szkole ku zaskoczeniu dzieci w klasie pojawił się nie tylko świąteczny wystrój w postaci choinki , dekoracji i pachnących stroików ale też przepiękne paczki przeznaczone dla każdego ucznia klasy 1a. Radość i uśmiech dzieci nie miała końca. Po  najprzyjemniejszej części spotkania mikołajkowego i rozpakowaniu prezentów pierwszoklasiści przystąpili do rozwiązywania tematycznych kart pracy i kolorowanek. Całość dopełniła muzyka, która rozbrzmiewała w tle. To był magiczny czas, który zdecydowanie wprowadził wszystkich w zimową aurę.

Szczególne podziękowania dla pań: Anny Kluczek, Patrycji Goraj i Urszuli Lewandowskiej

Skip to content