46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl
Mikołajki w klasie 3 g.

Uczniowie klasy 3 g bardzo uroczyście i… podwójnie obchodzili i celebrowali imieniny Mikołaja, bo 6 grudnia swoje święto ma także ich kolega. W tym szczególnym dniu celebrowali imieniny Mikołaja.

Następnie „podróżowali po zimnej Finlandii i Laponii” – ponoć tam jest główna siedziba Świętego. W nawiązaniu do tradycji, dzieci wręczyły sobie wzajemnie „czekoladowe Mikołaje”. Kolejnym prezentem była okazywana wzajemnie życzliwość, która (mamy nadzieję) towarzyszyć nam będzie nie tylko 6 grudnia.

Ponoć grzeczne dzieci otrzymują tego dnia słodycze……w takim razie uczniowie klasy 3 g byli baaaardzo grzeczni!!! Kiedy dzieci tańczyły pląs mikołajkowy, niespodziewanie na stole pojawiły się słodkości i owocowe przekąski.

Tymczasem cała klasa przygotowuje się do napisania listu do Świętego Mikołaja. Może w tym roku znajdą się wśród szczęśliwców, którzy otrzymają odpowiedź?Specjalnie dla was przekazujemy jej adres:

Santa Claus

Arctic Circle

96930, Rovaniemi,

Finlandia

Skip to content