46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 6 grudnia z okazji mikołajek uczniowie klas VI a i VI c wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Płocka. Najpierw obejrzeli w Teatrze Dramatycznym spektakl muzyczny „Opowieść wigilijna”, zrealizowany na podstawie utworu Karola Dickensa, jednej z najpiękniejszych bożonarodzeniowych opowieści, która pokazuje, jak wyjątkowy czas świąt pozwala nam dostrzec to, co jest w życiu naprawdę ważne. Treść sztuki przypomina o potrzebie czynienia dobra, które potrafi odmienić widzenie świata i ludzi. Gra aktorów, oprawa muzyczna wywarły duże wrażenie na szóstoklasistach.
Następnie uczniowie udali się do Rodzinnego Centrum Rozrywki ,,Laser Fun”, gdzie spędzili czas na zabawie w laserowy paintball oraz pokonywali przeszkody w laserowym labiryncie. Mieli również możliwość spotkać się z Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Niektórzy otrzymali nawet słodki upominek od ,,gościa z Laponii”. Wszyscy uczestnicy wycieczki dobrze się bawili, panowała miła atmosfera, aż żal było opuszczać Płock.

Skip to content