46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dn. 7.12.2018 r. odbył się na hali przy ul. Pomologicznej Mikołajkowy Turniej w „Dwa ognie” , zorganizowany przez OSiR w Skierniewicach. W turnieju brało udział 8 zespołów, m. in. z SP1, SP2, SP4, SP7 i SP z Dębowej Góry. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły, które wygrały po 2 mecze grupowe, a przegrały półfinały. W efekcie oba zespoły spotkały się ze sobą w walce o trzecie miejsce. Mecz był bardzo wyrównany, jednak minimalnie lepszy okazał się pierwszy zespół SP 4, zajmując ostatecznie wysokie III miejsce, a tuż za podium uplasował się zespół drugi SP 4.

Skład SP4 I zespół:Wosiak Igor, Sulikowski K., Lisik Bartłomiej, Krulik Igor, Synajewski Michał, Janecki Szymon, Karwat Bartłomiej, Pałczyński Maciej, Wójcik Jakub.

Zespół II : Żaczkiewicz Bartosz, Wyszkowski Karol, Krzesak Aleksandra, Kafarska Kinga, Milczarek Krystian, Groszkowski Bartosz, Boryna Bartłomiej, Wójcik Miłosz, Mazurek Igor, Makowski Mateusz, Orlicki Jan. Opiekun Agnieszka Okrasa.

Skip to content