46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 15 grudnia zostały zorganizowane mistrzostwa powiatu w siatkówce chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Tego dnia do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły z naszego miasta: SP5, SP7 oraz nasza szkoła. Turniej został przeprowadzony systemem w formie ligi czyli „każdy z każdym”. Po rozlosowaniu drużyn w pierwszym meczu SP5 wygrała z SP7. Następnie naszej młodej drużynie przyszło się zmierzyć z SP7, którą pokonaliśmy. Ponieważ w pierwszym meczu wynik korzystny był dla drużyny z SP5, kolejny mecz okazał się meczem o pierwsze miejsce. Drużyna ze „sportówki” okazała się twardym przeciwnikiem i wielokrotnie zmieniało się prowadzenie, ostatecznie nasi zawodnicy okazali się lepsi wygrywając pierwszego seta 26:24. W drugim secie już bez problemu potwierdziliśmy nasze umiejętności siatkarskie, tym samym wygrywając cały turniej i uzyskując awans do dalszych rozgrywek. Serdecznie gratulujemy naszym młodym siatkarzom. A oto skład zwycięskiej drużyny: Gajda Jan, Adam Lorenc, Brudka Jakub, Dwórznik Błażej, Soroka Hubert, Sałajczyk Piotr, Kowalski Adam, Jakub Wiktorowski, Bartek Kowalski, Stefan Frąc.

Gratulujemy!!!

Skip to content