46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 21.05.2018r. na boisku przy ulicy Szarych Szeregów w Skierniewicach zostały rozegrane mistrzostwa szkół w piłce nożnej chłopców roczników 2002-2004. Naszym uczniom w półfinale przyszło się zmierzyć z uczniami reprezentującymi gimnazjum nr 3. Ten mecz udało nam się wygrać, czym zapewniliśmy sobie prawo do gry w finale turnieju. O miano najlepszej drużyny przyszło nam stoczyć bój z reprezentacją SP5. Po upływie regulaminowego czasu gry, nadal żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki a więc o zwycięstwie zadecydowały żuty karne. W tym elemencie gry, przeciwnicy okazali się lepsi i to oni cieszyli się z awansu do dalszego etapu rozgrywek. Wielkie brawa należą się reprezentantom naszej szkoły: Zając Maciek, Pruszkowski Stanisław, Pruszkowski Mikołaj, Czerwiński Jakub, Bartosik Grzegorz, Dominik Paradziński, Jan Winciarek, Wojtek Wojciechowski, Borniński Michał.

Skip to content