46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 21.03.2017 w Łodzi na Pływalni SP 190 odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 9-latków w Pływaniu , w których nie mogło zabraknąć reprezentacji 2008 rocznika Uczniowskiego Klubu Sportowego „NAWA Skierniewice”,  a wśród nich również uczniów naszej szkoły. Spośród 380 pływaków Województwa Łódzkiego najlepszym wynikiem popisał się Bartłomiej Karwat zdobywając tytuł MISTRZA WOJEWÓDZTWA w konkurencji 25m stylem grzbietowym.  Poza zwycięstwem nasz uczeń zajął równie wysokie 5 miejsce w konkurencji 25m stylem dowolnym.  Poza Bartkiem w tych samych konkurencjach wystartowali również Bartosz Korbeń oraz Gabriela Golis uzyskując znakomite rekordy życiowe oraz cenne doświadczenie w ich pierwszych tak ważnych zawodach w  życiu

. Serdecznie gratulujemy sukcesów .

Skip to content