Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej zaskoczyli nas bardzo swoją kreatywnością i orientacją przestrzenną. Bez trudu, z najzwyczajniejszych klocków na świecie potrafią stworzyć niesamowite budowle. Nie można było nie wykorzystać takiego talentu i dlatego ogłosiłyśmy konkurs o nazwie Młody Konstruktor. Uczniowie przez cały tydzień tworzyli swoje dzieła, a te najbardziej udane zostały zakwalifikowane do konkursu. A przy okazji…. jaki był spokój  na świetlicy :)))

Zwycięzcami konkursu zostali: Kamil Złotkowski z klasy 3 d- pierwsze miejsce, Aleksander Kaczor z klasy 2 d – drugie miejsce oraz Jan Zychalak z klasy 2e -miejsce trzecie. Młodym konstruktorom gratulujemy i życzymy kolejnych ciekawych pomysłów.