46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Mamy już laureatów świetlicowego konkursu pt. „Moja szkoła ma sto lat”. Zaskoczyliście nas bardzo swoja kreatywnością i ogromem  pracy włożonej w wykonanie projektów. Najbardziej zaskoczyła nas Maja Rutkowska, która „upiekła” naszej Jubilatce wspaniały tort. Maja zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęły siostry Aleksandra i Agnieszka Radek, trzecie miejsce Lena Wójcik. Oprócz tego wyróżniliśmy jeszcze 5 prac. Ich autorzy to: Piotr Kowalski, Ewa Karwat, Lena Matuszewska, Krystian Matuszewski i Paweł Kryczka. Serdecznie Wam gratulujemy, dziękujemy, że poświęciliście swój czas, dziękujemy za Wasze wspaniałe pomysły. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego apelu, podsumowującego pracę w pierwszym semestrze.

Skip to content