46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Corocznym punktem inicjującym Święto Kwiatów Owoców i Warzyw jest mieniąca się tysiącami kolorów parada. Wielobarwne corso przemierza ulice miasta, by dotrzeć na rynek główny, gdzie bije serce imprezy. W przemarszu uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły z okrzykiem na ustach:

„Na skrzydłach motyli jest wiele barw

chodź, z nami do Czwórki – ucz się i baw.”

Uczniowie „Czwórki” zaprezentowali się jako kolorowe motyle, które są symbolem szczęścia radosci i różnorodności. W ten sposób pokazali przyjazną atmosferę, panującą w szkole, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi.

Grupę przygotowali : Paweł Legięcki, Iwona Wacławek, Monika Owczarek, Mariola Machowska i Agnieszka Albrychiewicz.

Skip to content