46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Za nami kolejna edycja szkolnego konkursu czytelniczego dla klas trzecich „Nasi przyjaciele z Bullerbyn”. Spośród wszystkich trzecioklasistów, drogą eliminacji została wyłoniona najlepsza dziesiątka, która w finale zmierzyła się z bardzo szczegółowymi pytaniami, dotyczącymi lektury. I choć nie zawsze każdemu udało się odpowiedzieć na skierowane do niego pytanie, to przy pytaniach dla kolegów wszystkie ręce były w górze.
Serdecznie gratulujemy! Byliście wspaniali.

Pierwsze miejsce: Aleksandra Gutowska 3b
Drugie miejsce: Katarzyna Urbaniak 3d, Zuzanna Serafin 3b
Trzecie miejsce: Adam Kobyłecki 3d, Zuzanna Bizoń 3d, Bogdan Luhin 3b
Wyróżnienia: Karol Wojdacz 3c, Lena Pęszko 3d, Pola Rosłonek 3a, Nadia Soroka 3d

Skip to content