46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Za nami finał konkursu czytelniczego Nasi przyjaciele z Bullerbyn. Wzięło w nim udział dziesięciu uczniów, wyłonionych spośród wszystkich trzecioklasistów na drodze dwukrotnych eliminacji. Konkurs miał formułę teleturnieju  Jeden z dziesięciu, a poziom wiedzy naszych finalistów był równie imponujący, co poziom wiedzy uczestników znanego i lubianego teleturnieju. Wyłonienie jednego zwycięzcy okazało się być niemożliwe i dlatego sytuacja wygląda tak: pierwsze miejsce:  Julia Bodek-3e, Tymoteusz Wieczorek- 3d, Zofia Wieteska-3d; drugie miejsce: Alicja Bartosiewicz-3d; trzecie miejsce: Antoni Kłosiński -3c, Natalia Paulińska-3d; finaliści konkursu: Szymon  Romanowski -3d, Antoni Lewandowski-3d, Aleksander Filipek-3c, Tadeusz Ploch-3c.

Równolegle odbywał się konkurs plastyczny dotyczący znajomości lektury. Prace były wzruszające- Bullerbyn widziane oczami trzecioklaistów ze skierniewickiej Czwórki. W wyłonieniu zwycięzców pomogli nam uczniowie klas pierwszych, którzy oddawali swoje głosy na trzy ich zdaniem najpiekniejsze prace. Oto wyniki: pierwsze miejsce: Jan Piotrowski-3b; drugie miejsce: Dorota Dębska-3d i Natalia Walczewska-3c; trzecie miejsce: Nikola Chudzińska-3c; wyróżnienia: Inga Okruch-3c, Valeria Levko-3e i Natalia Paulińska-3d.

Dziękujemy za ogromny wkład pracy i wspaniałe emocje. Gratulujemy!

Skip to content