46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

 W nocy z 2 na 3 czerwca bieżącego roku, uczniowie klasy 6c pod opieką wychowawcy realizowali projekt edukacyjny pt.: ,,Noc w szkole”. Głównym założeniem projektu była integracja zespołu klasowego oraz alternatywne dla gry na telefonach, formy rekreacji. W tym celu młodzież spotkała się w piątek o 18.00 w SP4. Impreza rozpoczęła się  od zajęć sportowych, najpierw rozegrano emocjonujący mecz piłki nożnej, by następnie spróbować sił w rozgrywkach siatkówki. Wysiłek fizyczny zaostrzył apetyty, więc na kolację zamówiono pizzę. Po posiłku przyszedł czas na główną atrakcję wieczoru, czyli nocną zabawę w chowanego na terenie szkoły. Uczniowie byli zachwyceni możliwością poznania  budynku szkolnego w takich okolicznościach. Nie zabrakło również czasu na gry planszowe oraz karciane. Cała impreza zakończyła się 3 czerwca o 8.00. Wszyscy uczestnicy spotkania nieco niewyspani, ale zadowoleni rozeszli się do domów.

Skip to content