46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Uczniowie klasy VI c wraz z wychowawcą, panią Ewą Głogowską i mamą jednego z uczniów, panią Lidią Groszkowską, spędzili w szkole noc z 29 na 30 listopada.
Akcja „Andrzejkowe nocowanie w szkole” miała na celu : integrację zespołu klasowego, pogłębianie koleżeńskich, przyjacielskich relacji, wdrażanie do różnych sposobów spędzania czasu wolnego oraz umacnianie więzi ze szkołą. Wieczorem odbyły się również klasowe andrzejki. Przygotowując je, uczniowie mieli okazje rozwijać zainteresowania związane z kultywowaniem tradycji, poznawaniem zwyczajów ludowych.
Dzieci spotkały się w piątek o godzinie 18.00. Wszyscy wyposażeni byli w potrzebne rzeczy oraz przynieśli do szkoły „pełne worki dobrego humoru”. Program nocnego spotkania był bardzo bogaty. Uczniowie grali w piłkę siatkową, koszykówkę. Rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt i chłopców. Wynik meczów okazał satysfakcjonujący dla wszystkich. Do innych atrakcji można zaliczyć zabawę w chowanego, oglądanie komedii z dreszczykiem, czy grę w popularne gry planszowe. Śmiech wzbudzały pidżamowe kreacje przygotowane przez uczniów na ten wieczór. Wesoło spędzony czas, nocne rozmowy do ,,białego rana” na pewno długo pozostaną w pamięci szóstoklasistów, którzy ,,niewyspani’’, ale zadowoleni opuszczali szkołę

Skip to content