46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Uczniowie klas ósmych oraz gimnazjalnych wzięli udział w ostatnim spotkaniu w sezonie 2018/2019 zorganizowanym w ramach Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej w kinie Polonez. Okazją do obejrzenia nowego filmu produkcji amerykańskiej pt. ”Życie animowane” stał się Światowy Dzień Autyzmu. Młodzi miłośnicy kina przekonali się podczas seansu o terapeutycznej roli kreskówek Disneya, które zmieniły życie głównego bohatera. W tym roku szkolnym uczniowie oglądali cykl Młodzi w obiektywie, umożliwiający odnalezienie na ekranie samego siebie i swoich problemów. Ostatnią projekcję poprzedziło rozdanie nagród za recenzje filmowe. Upominki, dyplomy oraz słowa uznania otrzymali: Maja Komorowska, Amelia Ilińska, Wojciech Światlak, Michał Kłos, Kacper Bartoszewski, Oliwier Matysek, Remigiusz Mądrzycki, Hubert Pietrzyk, Zuzanna Spanca, Zuzannna Kowalczyk, Jan Winciarek, Igor Męcina, Gabriel Łuczak, Zuzanna Karbowiak, Kacper Zarzycki. Serdecznie gratulujemy!

Skip to content