46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

   Dnia 25.09.2020r. w Szkole Podstawowej Nr 4 odbyło się pasowanie klas I na członków SK LOP pt. „Każde dziecko sadzi drzewko”.
   Uczniowie klas I pod opieką Pani M. Bezdziczek, Pani A. Fatel, P. I Skowrońskiej –Kałwak, Pani J. Lorenc-Kowalskiej i Pani H. Makoli chętnie uczestniczyli w zadaniach przygotowanych przez opiekunki SK LOP. Zadaniem małych ekologów było zapoznanie się z zadaniami podejmowanymi przez LOP, rozwiązanie zagadek przyrodniczych, odśpiewanie piosenki „Poważna sprawa” dotyczącej sposobów ochrony przyrody. Podczas zajęć terenowych zadaniem każdej klasy było zebranie liści i wykonanie klasowego plakatu „Drzewo i ja”.
    Na zakończenie mali ekolodzy zostali obdarowani sadzonkami drzew ufundowanymi przez Nadleśnictwo Skierniewice, legitymacjami i kalendarzykami LOP. Plakietkami, zakładkami do książek, papierowym drzewkiem do samodzielnego wykonania w domu. W obecności Pani dyrektor i zarządu LOP w Skierniewicach Pani I. Leśniewicz i Pani K. Zbierskiej złożyli przyrodnicze przyrzeczenie bycia odpowiedzialnym i zaangażowanym w ochronę przyrody członkiem LOP.

Opracowały: Ewa Jarzębska ( opiekun SK LOP w klasach 1-3) oraz Aneta Woźniak ( opiekun SK LOP w klasach 4-8).

Skip to content