46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

24 kwietnia 2024 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody.
Na etapie przygotowań uczniowie w klasach, wraz z wychowawczyniami Panią I. Skowrońską-Kałwak, A. Zaborską, K. Wójcik, A. Fatel, M. Bezdziczek przygotowali plakaty drzewek klasowych oraz wykonywali krzyżówki przyrodnicze. Dzieci oglądały filmy ekologiczne i uczyły się piosenki ” Moja Planeta Ziemia ” mającej promować ochronę planety i środowiska naturalnego.
Podczas uroczystości zaprezentowane zostały plakaty. Odbyło się pasowanie i złożenie uroczystej przysięgi zostania aktywnym członkiem SK LOP w Skierniewicach. Zostały wręczone kalendarzyki i legitymacje członkowskie LOP oraz pamiątkowe emblematy „Jestem przyjacielem przyrody”.
Dzieci zasadziły przed szkołą drzewko klasowe oraz zostały zawieszone karmniki dla ptaków i budki lęgowe dla owadów.

Opracowała: Aneta Woźniak – opiekun SK LOP

Skip to content