46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Z okazji Tygodnia Bibliotek w dniach 8 – 15 maja 2024 roku odbyło się w naszej szkole pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki.
Zanim pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie, została sprawdzona ich wiedza z zakresu znajomości bohaterów baśni i bajek. Test ten nasi najmłodsi uczniowie zdali celująco. Ponadto uczennice z klas 5 a i 4 b uświetniły to spotkanie czytaniem fragmentów książek z zasobów szkolnej biblioteki. Na koniec każda z klas otrzymała pamiątkowy dyplom, zakładki i książkowe upominki.
W Tygodniu Bibliotek został rozstrzygnięty również Szkolny Konkurs czytelniczo – plastyczny dla uczniów klas 6 – 8 na mem o bibliotece szkolnej. Miło nam poinformować, że na najwyższym stopniu podium stanęła Aleksandra Radek z klasy 6 a. Drugie miejsce zajęła Nina Kłoda z klasy 7 a. Listę laureatów zamknęła Magdalena Sypulska – uczennica klasy 8 a, która zajęła trzecie miejsce. Wszystkim trzem dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content