46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W czwartek 1 lutego dwie najmłodsze grupy udały się do Centrum Kultury i Sztuki na spektakl „Cyrk Einsteina”. Podczas prezentowanych dzieciom eksperymentów wyjaśnione zostały różne zjawiska przyrodnicze występujące w otaczającym nas świecie. Ogromne wrażenie na uczestnikach wywarły zabawy z dźwiękiem oraz prezentowane wybuchy.
Wychowawcy starannie wypełniają dzieciom każdą wolną chwilę interesującymi zabawami. Dzieci zawsze z wielkim zapałem uczestniczą w zabawach integracyjnych przy muzyce i z chustą Klanzy.
Pierwszy tydzień zimowych ferii w Czwórce po brzegi wypełniony jest atrakcjami. Najmłodsi uczestnicy fantastycznie bawili się między innymi w sali zabaw Puchatek, gdzie czekały na nich zjeżdżalnie, tor przeszkód, suchy basen z piłeczkami oraz ścianka wspinaczkowa. Dzieci z ogromną radością korzystały ze wszystkich atrakcji.
W klubie Szuflada uczestnicy budowali z klocków LEGO różne obiekty sportowe, fortece, zamki, samochody. Zabawie towarzyszyła miła atmosfera.

 

Skip to content