46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

1 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Rodzinny Piknik  Sportowy. Panie dyrektor Barbara Karwat i Danuta Tartanus przywitały licznie przybyłych na to spotkanie rodziców z dziećmi. Wychowawczynie klas pierwszych przy współpracy prowadzącego pana Radosława Koryckiego opracowali ćwiczenia, które stworzyły okazję do integracji zespołów klasowych, a także przyczyniły się do wspólnego spędzenia czasu pierwszoklasistów z rodzicami. Dzień ten bowiem łączył trzy ważne uroczystości naszej społeczności szkolnej : Dzień Dziecka, Dzień Matki oraz Dzień Ojca. Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli, poprzez aktywne uczestnictwo w spotkaniu i zabawach, a także upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życia.

Pogoda wprawiła wszystkich uczestników w radosny nastrój i zachęcała do udziału w licznych atrakcjach. Zarówno dzieci jak i rodzice mogli rywalizować ze sobą podczas różnych zabaw i gier ruchowych np. skoki na piłce, wyścig na hulajnodze, toczenie opony, przeskoki przez niskie płotki, zbijak.

Po intensywnym wysiłku fizycznym wszyscy mogli skosztować pysznych jogurtów oraz poczęstować się cukierkami.

Na zakończenie każdy z uczestników pikniku otrzymał pamiątkowy dyplom, a dzieci z okazji ich święta dostały upominki w postaci „balonowych” zwierzątek, wykonanych przez panią Mariolę Machowską.

Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Wszyscy dobrze się bawili.

Skip to content