46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 18 kwietnia 2023 roku zostały zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy zawody międzyszkolne w piłkę nożną dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły składała się z dziewcząt klas 4 oraz 5. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czterech szkół, oprócz naszej reprezentacji były także dziewczęta z SP5, SP2 oraz SP9.
W pierwszym meczu nasze uczennice pokonały reprezentację SP2, ulegając niestety reprezentacji SP5, w skład której wchodziła wybitna uczennica, która jest w drużynie reprezentacji województwa łódzkiego. Dziewczęta zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, będąc najlepiej drużynowo grającą reprezentacją.
A oto skład naszej reprezentacji:
Aleksandra Szwed 4b, Martyna Sujkowska 5c, Julia Adamik 5c, Anastazja Białowąs 5c, Nina Więckowska 5d, Grabowska Amelia 5d, Zelechowska Barbara 5e,Nina Karkucińska 5e, Lena Lasota 5e, Lena Laskowska 5e, Layla Abeid 5e, Natalia Moroz 5e.

Gratulacje.

Skip to content