46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Dnia 4 czerwca w Sadkowicach został zorganizowany półfinał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Nasze reprezentantki w mocno okrojonym składzie, spowodowanym kontuzjami oraz testem w klubie piłkarskim, stawiły się z walecznymi nastrojami na turnieju.
Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny, zwycięzcy eliminacji powiatowych. Pomimo ogromnej woli walki oraz dużemu zaangażowaniu, niestety nie udało nam się wygrać żadnego meczu i musieliśmy uznać wyższość rywalek z: Nowego Dworu, Kiernozi oraz Sadkowic.
Ogromne brawa i słowa uznania należą się: Aleksandrze Szwed, Ninie Więckowskiej, Patrycji Domagalskiej, Martynie Sujkowskiej, Juli Adamik oraz Nikoli Olejnik.

Dziękujemy za walkę!!!

Skip to content