46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W poniedziałek 17.06.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 przy ulicy Szarych Szeregów odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę uczniów klas 1-3 w drugim półroczu nauki.
Nagrody z rąk pań dyrektor Barbary Karwat i Danuty Tartanus otrzymali uczniowie, którzy w konkursach szkolnych: matematycznych, ortograficznych, recytatorskich, przyrodniczych, artystycznych zajęli I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. Nie zabrakło także laureatów konkursów ogólnopolskich i międzyszkolnych. Uczniowie uczestniczyli również w konkursach świetlicowych, a także w zbiórce recyklingu. Za zaangażowanie i wysiłek otrzymali ciekawe i bardzo atrakcyjne nagrody. Dziękujemy klasom młodszym za ten pracowity, ale jakże owocny rok szkolny i życzymy udanych wakacji i miłego odpoczynku.
Uroczystość przygotowały i poprowadziły, panie: Elżbieta Dembko-Pryk, Aneta Fatel, Agnieszka Owczarek

Wielkość czcionki
Kontrast