46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W poniedziałek 19.06.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 4 przy ulicy Szarych Szeregów odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę uczniów klas 1-3 w drugim półroczu nauki.
Nagrody z rąk pań dyrektor Barbary Karwat i Danuty Tartanus otrzymali uczniowie, którzy w konkursach szkolnych: matematycznych, ortograficznych, recytatorskich, przyrodniczych, artystycznych zajęli I, II i III miejsce oraz wyróżnienia. Nie zabrakło także laureatów konkursów ogólnopolskich i międzyszkolnych. Uczniowie uczestniczyli również w konkursach świetlicowych, a także w zbiórce recyklingu. Za zaangażowanie i wysiłek otrzymali ciekawe i bardzo atrakcyjne nagrody. Dziękujemy klasom młodszym za ten pracowity, ale jakże owocny rok szkolny i życzymy udanych wakacji i miłego odpoczynku.
Uroczystość na poszczególnych poziomach przygotowały i poprowadziły, panie: Aleksandra Klepaczka, Mariola Machowska, Karolina Mizoryan, Ilona Skowrońska-Kałwak, Iwona Wacławek, Monika Owczarek

Skip to content