46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 6.10.2022 s sali konferencyjnej OSiR w Skierniewicach odbyło się podsumowanie zmagań sportowych którymi to emocjonowaliśmy się w minionym roku szkolnym 2021/2022. Napis reprezentanci dzielnie walczyli o jak najwyższe lokaty występując 3 krotnie w finałach wojewódzkich 10 krotnie awansując do półfinałów rywalizacji w Łódzkiem oraz stawając 40 krotnie na podium rywalizacji szkół miejskich i powiatowych. I tak w rywalizacji Igrzysk dzieci zajęliśmy 3 miejsce natomiast w rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej za łączna ilość punktów przypadło nam najgorsze dla sportowca miejsce 4. Oprócz p. Dyrektor Barbary Karwat w gali brali udział nauczyciele wychowania fizycznego p. Bartłomiej Miśta oraz p. Krzysztof Wiercioch jak również przedstawiciele uczniów: Kamila Sałuda, Nela Kania, Mają Rutkowska, Zofia Sadowska oraz Michał Sadowski. Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak wysokich lokal i z niecierpliwością czekamy na kolejne zmagania i informacje, ale już w bieżącym roku szkolnym.

Skip to content