46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Drodzy Rodzice, Dyrekcjo, Nauczyciele, Uczniowie,

Zakończyliśmy Akcję #Komórkomania w naszej szkole. Akcję, która spowodowała, że w wielu sercach pojawiło się współczucie dla tych, którym nie dane jest na co dzień cieszyć się zdrowiem. Był to czas edukacji, promocji projektu i, na koniec, udane podsumowanie akcji 23.05.2024 r. Udane, gdyż zarejestrowaliśmy, jako potencjalnych dawców, szpiku 33 osoby, a ze sprzedaży ciast zebraliśmy 4.683,50 zł. To Wy wszyscy przyczyniliście się do tego sukcesu. Naszą ogromną radością jest postawa uczniów, którzy poświęcili swój czas i energię na rozpropagowanie akcji. Starsi i młodsi zadawali trudne pytania, dotyczące dawstwa szpiku, zdobywali wiedzę, skomplikowaną dla uczniów szkoły podstawowej, tę wiedzę zanosili do domów i zachęcali swoich rodziców do bycia razem z nami.

Dziękuję, że wspieraliście wszystkich wolontariuszy, zachęcaliście ich do działania i sami włączyliście się, aby pomóc.

Zakończyliśmy Akcję #Komórkomania w naszej szkole. Ale myślę, że w wielu sercach coś wspaniałego dopiero się zaczęło.

W imieniu wszystkich organizatorów serdecznie dziękuję!

Koordynator akcji,

Marta Jaśniewska

Skip to content