W dniu 13.09 w Szkole Podstawowej nr 4 w budynku na ulicy Szarych Szeregów odbył się pokaz zajęć rytmiczno-tanecznych Hajdasz Centrum. Uczniowe klas I,II i III z zainteresowaniem obejrzeli program, którego celem jest zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków dla rozwoju ich zainteresowań oraz przyczynienie się do kształtowania ich osobowości. Ważnym elementem programu jest rekreacja, realizowana poprzez zajęcia rytmiczno-taneczne, integracyjne zabawy i gry ruchowe, pozytywną rywalizację sportową. Uczestnicząc w takich zajęciach dziecko rozwija ambicję i wytrwałość, a także buduje pozytywną samoocenę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pokazu.