46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Za nami ferie. Część uczniów odpoczywała na półkoloniach, organizowanych przez Urząd Miasta Skierniewice, w naszej szkole. Myślę, że dzieciom bardzo się podobało, o czym świadczy fakt, że chciały napisać list z prośbą do Pani Dyrektor, aby zimowisko trwało cały rok. Dobrze wiecie, że to niemożliwe.
Podczas półkolonii dzieci uczestniczyły w wielu ciekawych zajęciach, sportowych, artystycznych, edukacyjnych. Oglądały filmy w kinoteatrze Polonez, brały udział w warsztatach modelarskich (w ramach projektu „Pasje naszych rodziców”), dowiedziały się
o pasji kolegi, który jest młodym ornitologiem (w ramach projektu „Pasje naszych kolegów”), bawiły się na placu zabaw oraz w Sali zabaw, zapoznały się z pracą strażaków w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach, zwiedzały Muzeum w Łowiczu
i mini-skansen przy tym muzeum.
A przede wszystkim tworzyły, wraz z wychowawcami, wspaniałą zimowiskową rodzinkę. Ku pocieszeniu… Wakacje już za 5 miesięcy!

Skip to content