28.05 2026r. na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły drużyny dziewcząt ze SP nr 4, SP nr 2 i SP nr 5. Po zaciętej grze nasze dziewczęta uplasowały się na najniższym stopniu podium, zajmując ostatecznie III miejsce.
Szkołę Podstawową nr 4 reprezentowały:
Kapusta Zofia
Rosłonek Pola
Zborovska Karina
Duda Iga
Lewandowska Wiktoria
Nazarchuk Maria
Paulińska Natalia
Zajączkowska Karolina
Zarzycka Oliwia
Brawo dziewczyny!