46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Na ostatnich lekcjach matematyki uczniowie klasy 5b utrwalali pojęcie prostych i odcinków prostopadłych oraz równoległych. Aby bezbłędnie rozróżniać wzajemne położenie prostych na płaszczyźnie, uczniowie wykonali prace plastyczne prezentujące plan własnego miasta, w którym ulice położone są prostopadle lub równolegle do siebie. Wszyscy wykazali się zaangażowaniem, pomysłowością, talentem plastycznym, a przede wszystkim pracowitością.

Na ostatnich lekcjach matematyki uczniowie klasy 5b utrwalali pojęcie prostych i odcinków prostopadłych oraz równoległych. Aby bezbłędnie rozróżniać wzajemne położenie prostych na płaszczyźnie, uczniowie wykonali prace plastyczne prezentujące plan własnego miasta, w którym ulice położone są prostopadle lub równolegle do siebie. Wszyscy wykazali się zaangażowaniem, pomysłowością, talentem plastycznym, a przede wszystkim pracowitością.

Skip to content