1 marca 2024 roku w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Niezłomnych w Centrum Kultury i Sztuki młodzież ze skierniewickich szkół podstawowych wzięła udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej. Jest to jedno z wydarzeń organizowanych w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Patriotycznego. Utworów, zaprezentowanych przez młodych artystów, z przyjemnością wysłuchali uczniowie klasy V b, uczestniczący w przeglądzie. Nie tylko podziwiali kunszt wokalny wykonawców, ale i kibicowali trzem koleżankom z klasy IV i V, które reprezentowały naszą szkołę w konkursie. Sukcesem zakończył się występ uczennicy kl. V e, Igi Szwed, która w kategorii wiekowej klas IV – VI otrzymała wyróżnienie.
Ewa Głogowska