46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

21 marca w Skierniewicach odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Złote medale oraz tytuł Mistrzów Województwa zdobyła reprezentacja chłopców naszej szkoły. W zawodach wystartowało sześć szkół – mistrzowie rejonów – podzielonych na dwie grupy. W grupach grano „każdy z każdym”. Zespoły, które w grupach zajęły pierwsze miejsce grały o mistrzostwo, drugie o III miejsce a trzecie sklasyfikowano na miejscu 5 – 6. Nasza drużyna po pokonaniu SP 4 Sieradz 88:21 oraz ZS Zawada 57:25 w finale pokonała SMS MG 13 Łódź 66:52. Tym samym SP 4 Skierniewice została najlepszą szkołą w Województwie Łódzkim. Nasi mistrzowie to uczniowie klas koszykarskich 3F oraz 2 E , których wychowawcami są p. Elżbieta Kłosińska i p. Aneta Smyła                    

Zwycięski zespół wystąpił w składzie:

 1. BADEK  MARCEL
 2. BARTONIEWICZ  DOMINIK
 3. BIBIK  MICHAŁ
 4. BOBER  KAROL
 5. GĘDEK  MICHAŁ
 6. ŁAZĘCKI  SEBASTIAN
 7. OWCZAREK  JAKUB
 8. PAWŁOWSKI  PIOTR
 9. PRZYŻYCKI  DAWID
 10. SADOWNICZYK  ANTONI
 11. SYPULSKI  KAMIL
 12. ZAKRZEWSKI  KACPER

 TRENER WIERCIOCH  KRZYSZTOF

 

Skip to content