46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

21 marca w Skierniewicach odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Złote medale oraz tytuł Mistrzów Województwa zdobyła reprezentacja chłopców naszej szkoły. W zawodach wystartowało sześć szkół – mistrzowie rejonów – podzielonych na dwie grupy. W grupach grano „każdy z każdym”. Zespoły, które w grupach zajęły pierwsze miejsce grały o mistrzostwo, drugie o III miejsce a trzecie sklasyfikowano na miejscu 5 – 6. Nasza drużyna po pokonaniu SP 4 Sieradz 88:21 oraz ZS Zawada 57:25 w finale pokonała SMS MG 13 Łódź 66:52. Tym samym SP 4 Skierniewice została najlepszą szkołą w Województwie Łódzkim. Nasi mistrzowie to uczniowie klas koszykarskich 3F oraz 2 E , których wychowawcami są p. Elżbieta Kłosińska i p. Aneta Smyła