46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl
W Białymstoku odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Reprezentacja naszej szkoły odniosła cztery zwycięstwa i zanotowała jedną porażkę z późniejszym Mistrzem Polski Tarnobrzegiem 56:50. Do awansu i walki o medale brakowało nam 1 punktu. W następnych meczach nasi reprezentanci zwyciężali kolejnych rywali – Gorzów Wielkopolski 61:58, Ostrów Wielkopolski 59:46, Bydgoszcz 63:35, Białą Podlaskę 70:49 i ostatecznie zajęli IX miejsce. Drużynę tworzyli uczniowie klas koszykarskich 3 F oraz 2 E:
 • Sebastian Łazęcki
 • Michał Gędek
 • Kacper Zakrzewski
 • Kamil Sypulski
 • Jakub Owczarek
 • Marcel Badek
 • Dominik Bartoniewicz
 • Michał Bibik
 • Kamil Patan
 • Maciej Maciesiak
 • Dawid Przyżycki
 • Piotr Pawłowski
 • Antoni Sadowniczyk
Trener zespołu Krzysztof Wiercioch
Skip to content