46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 03.11.2016 na Pływalni Miejskiej Nawa w Skierniewicach  nasi uczniowie rywalizowali w drużynowych sztafetach pływackich – organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy . Reprezentacje SP 4  płynące w składach : Chudzio Natalia, Hładuńska Amelia, Kuśmierczyk Oliwia, Krzesak Aleksandra, Bibik Anna, Krakowiak Julia, Himmel Aleksandra, Smulczyk Weronika sztafeta dziewcząt oraz : Karwat Bartłomiej, Świderski Krzysztof, Żaczkiewicz Bartosz, Kozłowski Hubert, Michałowski Mikołaj, Łukasiewicz Stanisław, Chudzio Piotr, Pietrzyk Michał w sztafecie chłopców  zakończyły rywalizację na drugich miejscach tym samym awansując do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

—Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnej rywalizacji—

Skip to content