46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 23.03.2018r. na pływalni miejskiej w Skierniewicach odbył się bieg pływacki upamiętniający odzyskanie przez Polskę Niepodległości na którym nie mogło zabraknąć delegacji naszej szkoły. Pośród 100 uczniów ze skierniewickich szkół, aż 21 to reprezentanci „czwórki oraz gimnazjum nr.1”. Uczestnicy biegu mieli za zadanie przepłynąć 100m tworząc jedną wielką skierniewicką sztafetę. Na mecie każdy  z uczniów dostał  pamiątkowy medal oraz mały poczęstunek w formie płynnej i nie tylko. Rywalizację poprzedziły przemówienia zaproszonych gości jak również występ skierniewickiej grupy teatralnej przybliżający nam okoliczności odzyskania niepodległości. Oprócz zawodników na trybunach gościli również młodsi uczniowie z klasy 3D pod okiem p. Moniki Owczarek którzy z zapartym tchem  obserwowali fragment inscenizacji oraz dopingowali swoich starszych kolegów w trakcie trwania biegu: Uczniowie reprezentujący szkołę: Bartosz Żaczkiewicz Karol Wyszkowski Maja Tartanus Natalia Chudzio Julia Bogusiewicz Zuzanna Jaśniak Maria Paduch Oliwia Kusmierczyk   Kielar Weronika Serafin Marta Kędziora Anita   Eizelt Dominika  Grzegorzewska Weronika Jesionkowska Łucja  Bogacińska Agata  Piętara Krystian  Michalski Kacper Kaczor Bartosz  Krakowiak Kacper Lasota Hubert Patryk Rutkowski.

Skip to content