46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

Wielkanoc jest najważniejszym świętem chrześcijańskim obchodzonym na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa. Ludzie chcą dzielić się radością ze Zmartwychwstania Pańskiego i budzącej się do życia przyrody. Spotykają się, by w radosnym i podniosłym nastroju przekazać sobie świąteczne życzenia.

Wtorkowe zajęcia w klasie 3g różniły się od innych. W tym dniu odbyło się Świąteczne Śniadanie – choć po południu. Zapach świeżych jaj oraz innych potraw, a także rzeżuchowych mini-ogródków…… zachęcał i zapraszał. Rodzice przygotowali wspaniałą uroczystą ucztę przy stole. Dzieci zadbały o ucztę, ale duchową – przy akompaniamencie gitary Pana Łukasza przedstawiły swoje ulubione utwory.

Nasze wspólne, Wielkanocne Śniadanie było tak naprawdę rodzinnym spotkaniem, w cudownej i serdecznej atmosferze.

Aby nastrój świątecznej radości przetrwał w nas jak najdłużej.

Skip to content