46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

W dniu 14 marca uczniowie klasy 4 a wybrali się do Biblioteki Miejskiej – Oddziału dla Dzieci w Skierniewicach, przy ul. Szarych Szeregów 6 na spotkanie autorskie z pisarzem książek dla dzieci – Łukaszem Wierzbickim. Napisał miedzy innymi takie opowiadania jak: Afryka Kazika, Dziadek i niedźwiadek. Historia prawdziwa, Wyprawa niezwykła Benedykta i Jana, Machiną przez Chiny. Autor zaprosił młodych czytelników do udziału w wirtualnej podróży po dalekich kontynentach. Podczas spotkania z dziećmi wykorzystał różne metody prezentacji swojej twórczości: elementy wykładu, prezentacji multimedialnej, kabaretu i inscenizacji historycznej oraz rekwizyty. Pisarz barwnie i ciekawie przedstawił swoją twórczość dla najmłodszych.

Skip to content