46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

8 maja klasa 1a w ramach Dni Otwartych Bibliotek Miejskich  wybrała się na spotkanie z poseł  na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, panią Dorotą Rutkowską. Gość specjalny opowiedział  pierwszoklasistom o pracy posła i roli Sejmu w państwie. Wiedzę uczniów sprawdziła krzyżówka o tematyce Skierniewic, do której wypełniania wszyscy ochoczo przystąpili. Kolejną częścią spotkania było opowiadanie  „O niezwykłym chłopcu, który pożerał książki”. Treść czytana przez panią Dorotę spotkała się z wielkim zainteresowaniem uczestników prowokując dyskusję nad zachowaniem bohatera książki. Na pamiątkę wizyty, pani poseł wręczyła „sejmowe gadżety” wszystkim dzieciom. To było bardzo ciekawe doświadczenie, Dziękujemy!

Skip to content