46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

15 czerwca 2024r. w Warszawie odbyło się spotkanie zatytułowane „Nauczyciele przyszłości” w którym uczestniczyła nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Arleta Zaborska i nauczycielka biologii Aneta Woźniak. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Fundację Digital University oraz fundację Deloitte Polska. Wydarzenie miało na celu wdrożyć nauczycieli do nowoczesnych metod nauczania oraz przygotować do wyzwań przyszłości w edukacji.
Wydarzenie rozpoczęło się od wręczenia certyfikatów i nagród dla poszczególnych szkół z różnych regionów w Polski.
Nasza szkoła otrzymała:
– Certyfikat Szkoły Przyjaznej Środowisku
– Certyfikat Szkoły Przyszłości
– Dyplom za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Be.Net
– Dyplom za zdobycie wyróżnienia w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Be.Eco
Kolejnym etapem spotkania było omówienie kluczowych trendów technologicznych wpływających na współczesną edukację. Na zakończenie odbył się warsztat kompetencji przyszłości i rozwoju osobistego – Lumina Learning- Lumina Spark.

Skip to content