46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

We wtorek, 7 lutego 2023 odbyło się spotkanie uczniów klas 1-3 podsumowujące pracę w 1 półroczu nauki. W szkolnym wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas młodszych. Występowali na środek laureaci konkursów szkolnych i pozaszkolnych. Pani wicedyrektor Danuta Tartanus oraz prowadzące: panie Karolina Mizoryan, Aleksandra Klepaczka i Mariola Machowska zadbały o przygotowanie dyplomów oraz nagród za osiągnięcia najmłodszych w konkursach szkolnych. Za oprawę muzyczną i występ podczas uroczystości odpowiadała p. Irena Goraj.
Nagrodzeni otrzymali dyplomy i upominki w postaci książek i akcesoriów szkolnych, gry planszowe i logiczne. Było to niezwykłe wydarzenie szczególnie dla klas 1, które debiutowały odbierając przyznane nagrody. Pani wicedyrektor pogratulowała sukcesów i życzyła wszystkim wielu osiągnięć w przyszłym półroczu.

Skip to content