46 833-27-38 Budynek - A, 46 833 53 98 – Budynek B sekretariat@sp4-skierniewice.pl

1 grudnia 2022r w skierniewickim ratuszu Wiceprezydent Jarosław Chęcielewski spotkał się z laureatami konkursu ze Skierniewic, by wraz z dyrektor Muzeum Historycznego Skierniewic, Agatą Niedziółką, pogratulować i wręczyć dyplomy i upominki.
Na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace: Julii Antos, Jakuba Leniarskiego, Aleksandry Radek, Miry Paradowskiej, Antoniego Kowalskiego – uczniów Szkoły Podstawowej nr 4, podopiecznych Pawła Lęgięckiego .
Konkurencja była ogromna. Na wystawie znalazły się 250 spośród 1100 prac nadesłanych na konkurs. Wystawę można oglądać w toruńskim ratuszu do końca grudnia. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia tej wystawy i jeszcze raz gratulujemy sukcesu, zarówno dzieciom i młodzieży oraz ich opiekunom plastycznym!

Skip to content